Testováno na lidech

Šmakova výroba

Pilířem naší výroby je čerstvé a kvalitní maso, které odebíráme od místních dodavatelů. Maso dále s poctivostí zpracováváme v naší jihočeské dílničce tak, aby se k Vám dostaly jen ty nejvybranější kousky.

V kvalitě sušeného masa jsme šli ještě dál, než byste možná čekali. Zpracováváme totiž prvojakostní maso potravinářské kvality, což znamená, že je určeno k lidské spotřebě. Toto maso zbavíme přebytečného tuku a naporcujeme na tenké plátky.

Sušíme přibližně 15 hodin, abychom mohli zaručit prvotřídní trvanlivost bez nutnosti přidání konzervantů. Při tomto procesu se maso zbaví přebytečné vody a rapidně, až o 75 %, sníží svou hmotnost. Díky tomuto zpracování si sušina zachová všechny své přirozené bílkoviny, vitamíny a minerální látky v přírodní formě.

Další z nabídky produktů jsou naše poctivé konzervy plné šťavnatého masa, a to doslova, protože v nich nenajdete žádné náhražky ani dochucovadla. Uvnitř je pouze výběrové čerstvé maso, zpracované šetrným zavařením, které zajistí dlouhou trvanlivost bez nutnosti přidání konzervantů.